Wstęp   Nasi Nauczyciele     Zdjęcia ze spotkań i inne      Pełna lista   Spotkanie Tuczno 2006 


Lista wszystkich koleżanek i kolegów

 Kontakt ze mną:  Michał Rybicki   michal@rybickim.pl 

Jeżeli chcesz wyszukać jakieś nazwisko to:   Ctrl F i wpisz poszukiwane nazwisko.  Nazwiska niebieskie i z podkreśleniem posiadają linki do własnych stron.

LP Nazwisko Imie Kontakt Info.
1 Andrzejewska  Maria    
2 Arlukiewicz - Makowska Małgorzata USA ?      marless4449@sbcglobal.net  
3 Banaszak Andrzej Gdańsk  
4 Baranowska  Katarzyna    
5 Beyrowska - Piestrak Juta Gdańsk  
6 Błądek może Pączek ? Zenon    
7 Bohdanowicz Piotr Gdańsk  
8 Boratyński Zbigniew    
9 Burghard Ryszard Koszalin  
10 Byczkowska Barbara Gdańsk  
11 Chabrowski Franciszek Olsztyn  
12 Charczuk Janusz Toronto  
13 Chudecki Andrzej Gdańsk  
14 Czuba  Ryszard Ostróda  
15 Czupryna Franciszek    
16 Czyżyk - Lewicka Krystyna Olsztyn  
17 Daczkowski Zdzisław Słupsk       +
18 Dehrling      
19 Długosz Krystyna Gdańsk  
20 Dopierała stanisław Gdynia        dopieral@alpha.net.pl  
21 Dowgałłowicz - Nowicki Julian    
22 Dubicki Ireneusz    
23 Dublinowska  Anna Gdańsk  
24 Frączek Elżbieta    
25 Galińska Ewa Warszawa  
26 Girtler Ryszard Warszawa  
27 Janusz Jerzy Buhl        ij.janusz@freenet.de  
28 Jarosz  Kazimierz Gdańsk  
29 Jucewicz Henryk Mrągowo  
30 Kabala Czesław Gdańsk  
31 Kadłubowski  Bogdan  
32 Kaniewski Piotr Elbląg  
33 Karmelitów Aleksandra Gdańsk  
34 Karnawalski Wiesław  
35 Kiernicka - Weiler Krystyna Gdańsk  
36 Kosela Jerzy    
37 Kowalczyk Janina  
38 Kozłowska  Krystyna Wrocław  
39 Kramarzewski Ryszard Gdańsk
40 Kruszelnicki Janusz    
41 Kruza Ryszard    
42 Kwiatkowski Zygfryd    
43 Leszczuk Włodzimierz    
44 Lewicki Jaropełk Olsztyn  
45 Lipowicz Ryszard  
46 Liszkowski Stefan Montreal  
47 Makowski Leszek Las Angeles  
48 Malinowski Eugeniusz Kościerzyna
49 Mangow Risto Sofia  
50 Michałowski Waldemar Gdańsk  
51 Mielczarek  Maria Lidia Paryż  
52 Migdał Witold    
53 Monkiewicz Mariola Kolonia  
54 Mrugalski Piotr Sopot  
55 Mufel Sławomir Gdańsk  
56 Nawrot Bożena    
57 Nester Eugeniusz Gdańsk  
58 Normant Kazimierz Gdańsk  
59 Obrzut Bolesław    
60 Odyniec Wojciech Gdańsk  
61 Olszewski  Jan Olsztyn  
62 Pieśniakiewicz Roman  
63 Pilawski Leszek Limanowa  
64 Pokrzywnicki Wacław Gdańsk  
65 Popkiewicz Piotr    
66 Pospischil Jacek Sopot  
67 Pozauć - Schramm Barbara Niemcy  
68 Rabiej Jerzy Paryż  
69 Raczko Halina Gdańsk  
70 Rugień Leon Gdańsk  
71 Rusin Andrzej Gdańsk  
72 Rybicki Michał Sopot        miry@univ.gda.pl  
73 Ryzenko Jerzy  
74 Seweryniuk Anna Słupsk  
75 Sikorski Kazimierz Gdańsk  
76 Skrodzka - Maciejowska Heide Ruth    
77 Smolarz - Figlarowicz Nina Warszawa  
78 Sokołowski Grzegorz    
79 Somla  Marek Gdańsk  
80 Stachurko Józef    
81 Stachurski Zbigniew Gdańsk  
82 Starobrat Sławomira Gdańsk  
83 Stomal Janusz Gdańsk  
84 Struzik Antoni    
85 Strzałko Joanna  
86 Suska - Jakubowska Ewa  
87 Szaryk Irena    
88 Szczepuła Barbara Gdańsk  
89 Szyc Jerzy  
90 Trzebiatowski Waldemar Gdańsk  
91 Tumielewicz Czesław Gdańsk     tumiel@asp.gda.pl  
92 Uniejewski  Grzegorz Słupsk  
93 Wasilewski Stefan N.Y.  
94 Waszak Bożena    
95 Winnicki Jacek    
96 Wolny Jacek    
97 Woydczak - Spicholska Joanna Gdańsk  
98 Woźny Eugeniusz    
99 Wyrzykowski Roman Gdańsk    pracownia.btw@interia.pl  
100 Zawistowski Zbigniew  
101 Zdanowski Andrzej Gdańsk    atelier-az_xl@wp.pl  
102 Zielińska Lidia Koszalin  
103 Zwierzdżyński Edward    
104 Żukowski Andrzej Hamburg  
105        
106        
107        
108      wkopiować do Exela i poprawic